A do ta mbrojë edhe sot VMRO-ja Fadil Zendelin?!

0
233

Kuvendi sot do ta vazhdojë mbledhjen e 64-t në të cilën për të tretën ditë në rend dite është Propozim-vendimi për shkarkimin e deputetit Fadil Zendeli nga pozita e anëtarit të Komisionit kuvendor për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve.

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot gjithashtu seancë do të mbajë Komisioni për Çështje Ekonomike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here