Grubi për 7 Marsin: Mësuesit janë simbol i shpërndarjes së dijes

0
299

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një shkrimi në faqen e tij zyrtare në facebook ka uruar të gjithë mësuesit shqiptar me rastin e 7 Marsit, Ditës së Mësuesit.

Ky është postimi i plotë i Grubit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here