Grubi uron 8 Marsin: Femrat janë fuqi shtytëse e progresit të shoqërisë

0
117

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi ka uruar 8 Marsin – Ditën ndërkombëtare të gruas.

Ai mes tjerash ka shkruar se femrat janë fuqi shtytëse e progresit të shoqërisë.

Në vazhdim po ua sjellim të plotë postimin e tij në rrjetin social Facebook:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here