Digjet makina e Shilegovit, dëmtohen edhe tre vetura tjera

0
85

Është djegur vetura Audi e ish-kryetarit të Shkupit, Petre Shilegov. Para se të merrte flakë Automjeti ishte parkuar nga bashkëshortja e tij Jasmina dhe ishte regjistruar në qendrën arsimore Junior. Nga zjarri janë përfshirë edhe tre automjete tjera.

Me 09.09.2022 në ora 03.20 minuta është raportuar se ne rrugën “Petre Piruze” në Shkup është hapur zjarr në veturën e tipit Audi me tabla regjistrimi të Shkupit në pronësi të personit juridik.

Nga zjarri janë përfshirë edhe tre vetura tjera me tablla regjistrimi të Shkupit, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here