E pezulluan nga programi, zbulohet moderatori që do të zëvëndësojë Arjan Konomin (FOTO LAJM)

0
235

Arjan Konomi dje u shkëput nga ‘Përputhen’ për herë të parë pas një viti e gjysmë.

Ai u shkëput nga produksioni për shkak të përplasjeve dhe ofendimeve të vazhdueshme kundrejt vajzave të programit, për çka i është tërhequr vërejtja disa herë.

Duket se me një fjalë, Konomin e ‘kanë lëshuar nervat’ prandaj një shkëputje do t’i bëjë mirë për t’u çtensionuar nga ngarkesa e madhe.

Duke qenë se disa episode xhirohen në një ditë, është e sigurt që Arjani do mungojë për të paktën disa programe ku edhe do duhet zëvendësuar.

Produksioni se ka pasur të vështirë. Këtë punë do e kryejë Arjon Muça, të cilin kohë pas kohe e shohim në ‘Prime’.

Arjani dhe Arjoni janë përplasur shpesh shkaku i mendimeve të ndryshme, andaj sigurisht se prania e tij në program do sjellë qasje ndryshe/tjetër nga çfarë kemi parë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here