Moti sot në Maqedoninë e Veriut

0
180

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 10 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell, si dhe do të jetë rritje të temperaturave ditore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here