Ronela para Eurovisionit: Çdo grimcë mbështetjeje është force për mua

0
209

Artistja Ronela Hajati këtë vit do ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision Song 2022” me këngën “Sekret”.

Tashmë është bërë e ditur se Ronela do të performoj e para në gjysmëfinalen e Eurovisionit më 10 maj.

E një muaj para kësaj nate, Ronela në Instagram ka thënë se ndjen shumë përgjegjësi, teksa ka shkruar se “Dhe kështu dua të dini që çdo grimce mbeshtetjeje është një mal me forcë për mua! Ju dua shumë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here