Moti sot në Maqedoninë e Veriut

0
241

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë jo-stabil.

Gjatë ditës do të ketë re dhe diell. Lagështia e ajrit do të jetë e madhe pasi do të ketë mundësi që të rriten reshjet.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga 8 deri në 22 gradë Celsius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet të përmirësohet moti dhe të ngriten temperaturat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here