Ahmeti uron FC Shkupin për titullin kampion

0
149

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti përmes një postimi në faqen e tij në rrjetin social Facebook ka uruar FC Shkupin për shpalljen zyrtare kampion në futbollin vendos pas fitores së sotme ndaj Renovës në stadiumin e Çairit.

Statusi i plotë i Ahmetit në Facebook:

21 vjet më pas, festa e merituar rikthehet sot në Shkup pas shpalljes kampion të FC Shkupi.

Urime drejtuesve të klubit, lojtarëve, të gjithë përkrahësve dhe tifozëve Shvercerat Shkup për këtë arritje të madhe.

Uroj suksese në garat europiane, ju priftë e mbara djema!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here