Me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare – Parashikimi i motit për 10.05.2022

0
220

Me diell dhe ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare lokale.

Pasdite do të ketë kushte për paraqitje të izoluar të reshjeve të rrëmbyeshme afatshkurtëra dhe shtrëngata të rralla. Vlera e rrezatimit ultravjollcë do të jetë 7.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here