Parashikimi i motit për sot

0
61

Moti sot do të jetë me diell,  ndërsa pasdite në disa pjesë të vendit do të ketë rreshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 8 10 deri në gradë , ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 19 deri në 25 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here