23.8 C
Skopje

Arifi: Nga nesër nis rekonstruimi i rrugës regjionale në mes fshatrave Orizare dhe Likovë

Kreu i komunës së Likovës, Erkan Arifi në një njoftim në facebook ka bërë të ditur që nga nesër do nisin punimin për rekonstruimin e rrugës regjionale mes fshatrave Orizare dhe Likovë, infromon televizioni Festa.

Në vazhdim postimi i plotë i Erkan Arifit:

Marketing