Ahmeti e Grubi paralajmërojnë festën e madhe të BDI-së

0
111

BDI shënon 20 vjetorin e themelimit të saj, e siç paralajmëruan lideri i kësaj partie Ali Ahmeti dhe Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në faqet e tyre në rrjetin social Facebook kjo datë do të shënohet me një festë më 3 Qershor në Shkup tek Sheshi i Skënderbeut dhe me 4 Qershor në Sheshin Iliria në Tetovë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here