Grubi priti në takim sopranon Ermonela Jaho

0
116
Pas koncertit të mbrëmshëm të Ermonela Jahos në Filharmoninë e Maqedonisë së Veriut, Zëvendëskryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi ka pritur sot në takim sopranon e mirënjohur për ta përgëzuar për performancën e shkëlqyer dhe për ta faleminderuar për emocionin që me zërin e saj i solli Shkupit.
Në vazhdim postimi i plotë i Zëvendëskryeministrit të parë Artan Grubi në faqen e tij në rrjetin social Facebook:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here