Ali Ahmeti përkujton Fadil Nimanin në 21 vjetorin e rënies së tij

0
73

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes një postimi në faqen e tij në rrjetin social Facebook ka kujtuar sot bashkëluftëtarin e tij Fadil Nimanin – Komandant Tigrin dhe vitet e bashkëveprimit me të në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës dhe Ushtrinë Çlirimtare Kombëtare.

Ky është postimi i plotë kreut të BDI-së:

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here