Peshqit e ngordhur mbulojnë ujrat e Lumit Drin, nuk dihen shkaqet

0
90

Peshq të ngordhur kanë mbuluar kanë mbuluar sipërfaqen në ujrat e Lumit Drin në Lezhë.

Ky fenomen është vënë re prej ditës së martë dhe ende nuk dihen shkaqet.

Autoritetet kanë zbritur ne terren dhe kanë nisur verifikimet për gjetjen e shkakut të ngordhjes së peshqëve.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here