28.8 C
Skopje

Parashikimi i motit për sot

Paradite moti do të jetë me diell i ngrohtë dhe me erë të dobët nga drejtime të ndryshme. Pasdite do të ketë reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 10 deri në 16, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 28 deri në 34 gradë

Marketing