20 vjetori i BDI-së / Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots, Bardhi nesër në Shkup

0
112

Bashkimi Demokratik për Integrim fillon nga nesër (03.06.2022) me koncertin në Sheshin Skenderbeu në Shkup, programin festiv të shënimit të 20 vjetorit të ekzistencës së saj si subjekt politik në Maqedoninë e Veriut.

Festa do të fillojë në ora 20:30 dhe publikun do ta argëtojnë yjet e estradës Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots dhe Bardhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here