23.8 C
Skopje

KONCERT SPEKTAKOLAR SOT NË SHKUP: Dafina, Ledri, 3 Dots & Bardhi

Shkupi mirëpret sot adhuruesit e muzikës së Ledri Vulës, Dafina Zeqirit, Three Dots dhe Bardhi në koncertin mbahet me rastin e 20 vjetorit të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festa në Sheshin Skenderbeu do të fillojë sot (E Premte) në ora 20:30.

 

Marketing