Ahmeti: Sa bukur dukej sheshi Skënderbeu mbrëmë, të festojmë edhe në Tetovë

0
69

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nëpërmjet një postimi në facebook ka shprehur kënaqësinë e tij për festën e madhe mbrëmë në Sheshin Skënderbeu në Shkup me rastin e 20 vjetorit të BDI-së duke e cilësuar si festë të merituar pas dy dekadave të arritura kombëtarë dhe

Ai ka ftuar qytetarët e mbarë vendit që sot të festojnë bashkë edhe në Sheshin Iliria në Tetovë duke filluar nga ora 20:30.

  • Në vazhdim postimi i plotë i kreut të BDI-së, Ali Ahmeti:

Sa bukur dukej Sheshi Skenderbeu mbrëmë!

Festë e merituar e qytetarëve për të shënuar krenarinë e një rrugëtimi dy dekadësh triumfesh kombëtare dhe shtetërore, si dhe për të vazhduar të frymëzuar, me energji të re rrugëtimin e arritjeve të reja!

Le të festojmë edhe sot me eufori në ora 20:30 në Sheshin Iliria në Tetovë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here