Stabilizim i motit – Parashikimi i motit për 14.06.2022

0
75

Me diell dhe me vranësira të lehta deri në mesatare dhe me erë mesatare, herë pas here më të fortë nga Veriu. Pasdite do të ketë rreshje të rrëmbyeshme shiu dhe shtrëngata, kryesisht në zonat malore. Temperatura ditore do të jetë në rritje. UV = 7

Informacion nga mëngjesi i sotëm:

Sediment uji i derdhur për 24 orët e fundit deri në orën 8 (në l/m)

9 Popova Shapka, 4 Dibër, 2 Kriva Pallankë, 1 Tetovë, Mavrovi Anovi, Pozarane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here