Adelina Tahiri me dorën në zemër këndon himnin maqedonas në protestën e VMRO-SË

0
119

VMRO DPMNE sot realizoi protestën e paralajmëruar, pjesë e së cilës ishin edhe partitë pro ruse, Levica dhe ajo e Janko Baçevit.

Por, gjatë protestës ra në sy edhe prania e këngëtares Adelina Tahiri, e cila me dorën në zemër këndonte himnin maqedonas.

Adelina haptas ka vendosur të shprehë orientimin e saj politik dhe të rreshtohet në përkrahje të agjendës proruse.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here