SKANDAL: VMRO proteston me flamuj rus dhe me partitë pro ruse Levicën dhe të Janko Baçev (VIDEO)

0
106

Për praninë e elementeve ruse në protestën e sotme të VMRO-së dëshmojnë videot e protestuesve që në duar mbanin flamurin e Rusisë.

Përveç kësaj, pjesë e protestës kanë qenë edhe subjekte të njohura me përhapjen e propagandës ruse në ruse, ajo e Janko Baçevit dhe Levica.

Më poshtu ju sjellim video nga valëvitja e flamurit rus në protestën e VMRO-së.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here