Moti sot

0
114

Shkup, 26 qershor – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në pjesën veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri në 20, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 28 deri 36 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti pritet të jetë me diell dhe vranësira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here