Mane zgjodhi numrin që do të mbajë në Bayern Munich (Foto)

0
83

Bayern Munich u përforcua pak ditë më parë me Sadio Mane nga Liverpooli dhe senegalezi tashmë ka vendosur se cilin numër të fanellës do të veshë sezonin e ardhshëm.

Sulmuesi 30-vjeçar vendosi të zgjidhte numrin 17 që për të fundit në Mynih e kishte veshur Jerome Boateng dhe më parë e kishte Mark Van Bommel.

“Zgjodha numrin 17 dhe dua të festoj sukseset e mëdha me ekipin tim në atë fanellë. “Tani po pres me padurim përgatitjet për sezonin”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here