ASH dhe VMRO 100% të koordinuar, në deklarata dhe gjatë incidentit

0
82

Incidenti i cili ndodhi dje në Kuvendin e RMV-së mes deputetëve të ASH dhe VMRO kundrejt ati të BDI-së, Arbër Ademi duket se është i mirë menduar.

Ditë më parë edhe vetë Mickoski kishte thënë se ne do të luftojmë per5ta marrë shtetin dhe pushtetin ndryshe pa luftë do i humbasim të dyja.

Shihet qartë edhe në deklaratat e dhëna sot pas incidentit se si deputetja Ilire Dauti dhe Antonio Milloshoski flasin njëjtë siç vepruan njëjtë edhe me Elmi Azirin dhe Snopçen deputetët tjerë të VMRO-së duke nxitur sulmin ndaj Arbër Ademit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here