Gigi dhe Bella Hadid nuk njihen me prerjen e flokëve dhe vetulla të zbardhura për shfaqjen e Marc Jacobs

0
76

Për shfaqjen e modës Vjeshtë/Dimër 2022 të Marc Jacobs në qytetin e Nju Jorkut më 27 qershor, supermodelet dukeshin krejtësisht të panjohura teksa i vinin gjërat e tyre në pistë. Bella 25 vjeçare, dhe Gigi 27 vjeçare, të dy kishin koka protetike gjysmë të rruara, të kompletuara me balluke të hapura dhe vetulla të zbardhura.

Ilustrimi

Në një vështrim, Gigi tregoi barkun e saj të tonifikuar me një bluzë të bardhë dhe pantallona të gjera rozë të lehta, të cilat mbaheshin lart nga një rrip me ngjyrë të errët. Pamja e Bella-s ishte më e thjeshtë, teksa veshi një mantel të bardhë.

Ilustrim

Më vonë gjatë spektaklit, Gigi u pa duke ecur në pasarelë e veshur me një pulovër rozë të madhe, fund gri dhe çizme të bardha me platformë, ndërsa motra e saj më e vogël  një fustan të zi latex, të kompletuar me doreza të bardha.

Ilustrim

Paraqitja e Bella-s në pistë vjen pothuajse dy muaj pasi ajo veshi një korse lëkure Burberry dhe një fund me një të çarë të lartë, i cili tregonte getat e saj me dantella me model, në Met Gala 2022. Ndërsa dukej mahnitëse gjatë natës më të madhe të modës, modelja u ngrit vetullat për një koment që ajo bëri pas ngjarjes.

Ilustrim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here