Të shtëna me armë zjarri, plagosen dy persona

0
158

Dy persona kanë mbetur të plagosur, e kjo si pasojë e të shtënave me armë zjarri në fshatin Kryshec të komunës së Pejës.

Rrethanat se si ndodhi kjo ngjarje ende nuk dihen, por njëri nga të plagosurit ka pasur lëndime më të rënda.

Njëri person i cili mbeti i plagosur, ka pësuar plagë të rënda dhe është dërguar menjëherë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Personi tjetër ka pasur lëndimë më të lehta, kaq ka bërë të ditur, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, për portalin Dukagjini.

Ilustrim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here