Vajza e Madonna-s, Lourdes, shfaqet në pistën e modës me kostum të ngushtë në Javën e Modës në Paris

0
88

Lourdes Leon, modelja 25-vjeçare, e bija e Madonna-s, eci në pistë gjatë shfaqjes së veshjeve për meshkuj Marine Serre Pranverë Verë 2023 në Javën e Modës në Paris  dhe dukej si mbretëresha e popit.

Ilustrimi

Më 25 qershor, modelja Lourdes bëri debutimin e saj në Javën e Modës në Paris me një kostume mace mahnitëse në formë në modelin e markës gjysmë-hënë.

Trupi ishte i stolisur me thekse të trashë ari, duke përfshirë një choker dhe gjerdan me shtresa, një me një varëse të madhe gjysmë hëne, një rrip zinxhir me shtresa, një pranga krahu dhe byzylykë me shtresa në të dy kyçet e dorës. Ajo kishte veshur edhe një palë vathë të mëdhenj prej ari.

Ilustrimi

Flokët e Lourdes ishin të stiluar të lëmuar dhe të drejtë me një pjesë të mesme.Ngjarja, e titulluar “Gjendja e Shpirtit”, u zhvillua në një pistë në natyrë dhe jo në një pistë tradicionale.

Lourdes nuk është i vetmi person në familje që vesh modelin ikonik Marine Serre këtë e ka veshur edhe nëna e saj. Muajin e kaluar, Madonna ndau disa foto në rrjetin e saj në Instagram e veshur me një bluzë në të njëjtin model. Si nënë, si bijë!

Ilustrimi

Për vjeshtë/dimër 2021, Lourdes Leon ka ecur gjithashtu në një shfaqje për Savage x Fenty të Rihanna-s.

Lourdes është fëmija më i madhë i Madonnës  ajo është gjithashtu nëna e Rocco Ritchie, i cili mori pjesë në shfaqjen e modës PFW, si dhe David Banda, 16, Mercy James, 16, dhe binjakët Estere dhe Stella Ciccone, 9 vjeç.

“Ajo për të cilën jam shumë mirënjohëse! Fëmijët e mi më kanë çuar nëpër rrugë dhe kanë hapur dyert që nuk e imagjinoja kurrë se do të kaloja. Fama, Pasuria dhe Rekordet e Thyera nuk mund të jenë kurrë të barabarta me ato që unë vlerësoj më shumë.”tha modelja Lourdes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here