Zekolli: Opozita duhet të reagojë kundër Mickoskit!

0
93

Ish diplomati dhe analisti politik, Arsim Zekolli ka komentuar sjelljen dhe deklaratat e fundit të kreut të VMRO-së Mickoski, duke bërë thirrje që opozita shqiptare të reagojë kundër veprimeve dhe deklarimeve të Mickoskit.

Opozita nuk guxon të kalon në heshtje, nëse dëshiron të mos bie në nivel Adelinash, shkruan kështu Zekolli mes tjerave.

Pas insinuatave raciste te liderit shoven Mickoski per “civilizim”, opozita Shqiptare e ka per obligim qe ky person te sqarohet publikisht kush qenkan “te pacivilizuarit”. Te mos aktrojme budallain, insinuata eshte ne adrese te Shqiptareve. Tok me epitetet “pleme, egersira etj”. Eshte kufi qe opozita nuk guxon ta kalon ne heshtje. Nese deshiron qe te mos bie ne nivel Adelinash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here