Jennifer Lopez tregon stilin me shije të veshjes teksa viziton të fejuarin Ben Affleck në xhirimet e filmit të tij të ardhshëm

0
104

Jennifer Lopez mbështeti të fejuarin Ben Affleck teksa ajo u largua nga filmi i tij në Los Angeles të martën (5 korrik).

Ylli 52 vjeçe, ishte e veshur në mënyrë të përsosur me pantallona të bardha me këmbë të gjera dhe një bluzë të zezë.

Ajo u pa duke ecur me të dashurin e saj, 49 vjeç, teksa ai kishte veshur një bluzë sportive të zezë dhe mbante një cigare.

Artistja e famshme i tërhoqi flokët e saj me nuancë mjalti në një topuz të vogël dhe të thjeshtë teksa tërhoqi vëmendjen me grimin e saj të përsosur dhe të shkëlqyeshëm.

Duke shfaqur një nga kombinimet e saj të preferuara, ajo shtoi një palë rrathë të trashë floriri në prezantim.

Këmisha e nënës së dy fëmijëve me mëngë të gjata dhe me jakë të ekuipazhit ishte futur në pantallonat e saj me bel të lartë.

Pantallonat u plotësuan me një rrip të zi “Hermes” që mburrej me një shtrëngim ari.

Duke vazhduar pamjen që binte në sy, ajo mbathi një palë taka të zeza të larta dhe të trasha.

Jennifer, një vendase nga Bronx, mbante një iPhone në dorë për udhëtimin e shpejtë në grupin e Benit.

Regjisori kishte veshur pantallona sportive gri të lehta dhe atlete Nike gri, të kaltër dhe të bardha. Nën xhupin e tij me zinxhir, ai veshi një bluzë të bardhë me jakë.

Atij gjithashtu iu bashkua gjatë ditës së tij të ngarkuar me punë edhe vajza e tij 16-vjeçare Violet Affleck.

Jennifer dhe Ben shihen shpesh me familjen e tyre të përzier, e cila përfshin binjakët 14-vjeçare të yllit të popit Emme dhe Max me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony.

Të dielën (3 korrik), çifti u ndal në tregun e “Melrose Trading Post” në Los Angeles pranë Hollyeoodit.

Ata ishin të shoqëruar nga Emme, e cila kishte veshur pantallona të shkurtra me ngjyrë të kaltër të gjera dhe atlete Vans.

Dyshja tashmë kanë dërguar marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel duke u fejuar. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here