Kim Kardashian publikon fotografi nga çastet intime me të dashurin Pete Davidson

0
136

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Pete Davidson ishin duke shijuar motin perfekt të verës, ndërsa po shijonin ditën në pishinë në fotografitë që ajo publikoi të hënën.

Themeluesja 41-vjeçare e markës “Skims” tregoi trupin e saj të përsosur në një fotografi të ëmbël për të cilën ajo pozoi me Peten, i cili tregoi një buzëqeshje të butë ndërsa zbuloi mustaqet e tij pasi i kishte shkurtuar pjesën tjetër të mjekrës, shkruan DailyMail.

Ish-ylli 28-vjeçar i emisionit “Saturday Night Live” mund të shihej duke admiruar trupin e përsosur të Kimit në bikini, në fotografitë e tjera të çiftit rreth pishinës, madje ai e la atë të vendoste duart dhe këmbët e saj në të gjithë gjoksin e tij të mbushur me tatuazhe në fotografitë pasuese.

Kim kishte veshur rroba banje të zeza, të cilat nxirrnin në pah hiret e saj trupore, ndërsa Pete ishte ulur pranë saj.

Pate ndërkohë u shfaq pa këmishë në pjesën e sipërme, duke treguar tatuazhet e tij, ndërsa kishte veshur pantallona të thjeshta sportive ngjyrë gri.

Dy të dashuruarit dukej se po shijonin motin e pacenuar në shtëpinë e motrës së saj më të madhe Kourtney Kardashian në Palm Springs, pasi pishina e saj e veçantë dhe lëndina e dekoruar nga palma dukej qartë.

Të dy dukej se ishin gati për një festë në pishinë me miqtë ose familjen, pasi kishin pranë vetes lodrat e pishinës të vendosura buzë ujit.

Kim ishte veshur në një mënyrë më të relaksuar në fotografitë e tjera, të cilat e shfaqnin atë të veshur me një bluzë të zezë, e cila tregonte barkun e saj të tonifikuar mes humbjes së saj mbresëlënëse në peshë, të cilën ajo e bëri në mënyrë që të vishte fustanin klasik të Marilyn Monroes për Met Gala 2022, në New York.

Ajo e kombinoi pjesën e sipërme me pantallona të shkurtra të zeza të gjera dhe flokët e saj bionde i kishte lidhur në një topuz të çrregullt.

Në një fotografi tjetër, Pete u përkul mbi të dashurën e tij si për ta puthur, ndërsa ajo ia ktheu shpinën duke mbyllur sytë dhe duke shfaqur një shprehje ekstatike në fytyrën e saj.

Ajo ishte ulur në një divan të bardhë me një burrë tjetër në anën e saj, megjithëse nuk ishte e qartë se çfarë madhësie kishin.

Pavarësisht se kishte të tjerë pranë, Kim nuk e kishte problem të ishte intime dhe e dashur me të dashurin e saj.

Dy fotografitë e shfaqnin atë duke vendosur këmbët e saj të zbathura në gjoksin e bërë tatuazh të aktorit, ndërsa ai mbante në dorë një pije frutash.

Ai i hodhi një vështrim asaj me dashuri, ndërsa i kapi këmbët e saj të tonifikuara. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here