Arilena thekson siluetën e trupit në pozat ngacmuese nga Los Angelesi

0
75

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arilena Ara, së fundmi ndodhet në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo është duke kaluar kohë të mirë e shoqëruar nga i dashuri i saj, Popi Kola, me të cilin ka publikuar disa imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

Krahas këtyre imazheve, ajo ka sjell edhe disa fotografi të saj të realizuar pranë një pishine, ku duket mjaft tërheqëse e veshur me një fustan të bardhë.

Foto: Arilena Ara/Instagram

Ajo ka theksuar siluetën e saj të trupit në fustanin e ngushtë, teksa ka shfaqur me krenari linjat trupore, për të cilat tregohet mjaft e kujdesshme duke ndjekur me rregull ushtrimet në palestër.

“Përshëndetje”, këngëtarja shkodrane në mbishkrimin e këtyre fotografive, teksa ka pranuar pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.

Foto: Arilena Ara/Instagram

Arilena përndryshe edhe sivjet po e shijon suksesin e albumit të saj më të fundit “Pop Art”, të cilin e nxjerri vitin e kaluar dhe pati një numër këngësh solo dhe bashkëpunime të suksesshme. /Telegrafi/

Foto: Arilena Ara/Instagram

Foto: Arilena Ara/Instagram

Foto: Arilena Ara/Instagram

Foto: Arilena Ara/Instagram

Foto: Arilena Ara/Instagram

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here