E mbani mend fëmijë, por vajza e Fjolla Morinës feston sot ditëlindjen dhe ja sa është rritur (FOTO LAJM)

0
94

Të jesh vajza e Fjolla Morinës është e pamundur të mos jesh edhe pjesë e medias, por me sa duket kjo nuk e bezdis Ledianën, vajzën e madhe të këngëtares pasi ajo ka një Instagram mjaft të populluar me rreth 11 mijë ndjekës.

Por edhe pse tashmë është bërë pjesë e rrjeteve sociale, Fjolla nuk preferon ta ekspozojë shumë vajzën e madhe dhe me siguri shumë prej jush e mbajnë mend që kur ishte e vogël.

Por sot vajza e Fjollës feston 19-vjetorin e lindjes.

Lediana dhe Fjolla kanë një marrëdhenie mjaft të mirë bashkë ku kanë treguar herë pas here në rrjet se janë edhe shoqe./albeu.com.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here