Pas Stresit, një tjetër reper shqiptar zbulon raportet e ngushta që kishte me Brilant Martinaj

0
140

Brilant Martinaj i cili njërin prej viktimave të atentatit në Fushë-Krujë, ishte mik me këngëtarin Arkimed Lushaj, njohur si Stresi. Ka qenë ky i fundit i cili e ka bërë të ditur dhe ka shprehur dhimjen e madhe.

Por jo vetëm Stresi, një tjetër reper shqiptar ka zbuluar miqësinë me Martinaj. Bëhet fjalë për Feron i cili ka ndarë vetëm pak minmuta më parë një video me të ndjein.

“Allahu n’Xhenet vllau jem”, ka shkruar Fero, duke bërë të ditur se kishte raporte të ngushta me të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here