Incident në koncertin e Dafina Zeqirit, këngëtarja thyen dhëmbin (FOTO LAJM)

0
88

Dafina Zeqiri përveç se një nga këngëtaret shqiptare më të preferuara është edhe nga ato me më shumë koncerte, pothuajse çdo natë.
Por për fat të keq së fundmi i ka ndodhur një incident të cilin e ka ndarë ehde më ndjekësit në Instagram.

Dafina shkruan: “Kur e thyen dhëmbin pas koncertit… Çfarë thënie ka, a thua?”

Përveç dhëmbit, Dafina ka patur edhe një problem tjetër kohët e fundit. Ajo ka treguar se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i ka bërë trajtimin e duhur.

“Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”– shkroi Dafina krahas një fotoje teksa qëndron e ulur mbrapa sediljes së makinës duke vendosur akull sipër gjurit.

Rreth një viti më parë artistja i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente. Ajo lajmëroi asokohe përmes rrjeteve sociale se ka kryer operacionin ALC që njihet si rindërtimi i ligamentit kryq të përparmë. Por me sa duket këngëtarja na nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here