Mihrija e ka “feju” djalin, por si i ka marrëdhëniet me partneren bukuroshe të tij (FOTO LAJM)

0
76

Patjetër që fëmijët e figurave publike përbëjnë interes për publikun e sidomos në raste si fejesa. Por fejesa e djalit të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit mori një tjëtër vëmendje publike dhe kjo falë Remzie Osmanit.

Një video u bë virale nga intervista e Remzies ku ankohej se Mihrija nuk e ka ftuar në fejesën e djalit të saj, Platorit.
Tringa Berisha është partnerja e Platorit dhe ka qenë vetë Mihrija dhe Naimi të cilët kanë ndarë pamje nga fejesa ku na kanë prezantuar edhe me nusen.

Ne një nga intervistat e fundit, Mihrija sheshoi çdo konfikt që mund të ekzistonte mes saj dhe Rezies duke thënë se çdo gjë mes tyre është në rregull dhe vazhdojnë të jenë mikesha.

Madje në një telefonatë “kurth” për Tringën ajo zbuloi edhe marrëdhënien me nusen e djalit ku tregoi se shkojnë mjaftë mirë./albeu.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here