Aktorja e njohur gjendet e pajetë në apartamentin e saj, fëmija njofton fqinjin – Abc News

0
81

schedule15:07 – 22 Korrik, 2022

Aktorja e njohur, Shonka Dukureh e cila ka luajtur në filmin e ri të Elvis Presley është gjetur e pajetë në apartamentin e saj në Nashaville të SHBA-së.

Sipas raportimeve paraprake, ishte fëmija i saj që e kishte gjetur dhe kishte vrapuar në shtëpinë e një fqinji për ndihmë. Më pas kishin thirrur ambulancën.

Ndërkohë, hetuesit do të presin raportet e autopsisë përpara se të përcaktojnë shkakun e vdekjes.

Kujtojmë që Shonka përveç paraqitjes në filmin biografik të Elvis Presley, gjithashtu luajti në videoklipin e Vegasit të Doja Cat./abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here