FOTO/ Zbulohet ekipi i ri i Ronaldos? Georgina bën veprimin dyshues – Abc News

0
94

schedule18:47 – 25 Korrik, 2022

Cristiano Ronaldo e ka bërë të qartë dëshirën e tij për t’u larguar nga Manchester United dhe, që atëherë, ka pasur disa gjigantë evropianë që janë lidhur me të.

Atletico Madrid është një nga ato klube dhe partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez, sapo u ka shtuar atyre thashethemet duke ‘ndjekur’ çuditërisht Carla Pereyra, gruaja e trajnerit të “Los Colchoneros”, Diego Simeone në Instagram.

Ky akt i thjeshtë ka ndezur zërat për ardhjen e mundshme të portugezit në Estadio Wanda Metropolitano.

Cristiano nuk ka oferta të shumta. Ai nuk do të kthehet në Juventus dhe Paris Saint-Germain e ka përjashtuar prej kohësh mundësinë. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Bayern Munich.

Prandaj, Atletico duket se është alternativa më e mirë për yllin portugez, dhe ai gjithashtu do të rikthehej duke luajtur në Madrid, një qytet që ai e njeh dhe ku do të ishte i lumtur të kthehej./h.ll/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here