Grubi: Nesër të gjithë në stadiumin e qytetit për FC Shkupin

0
188

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një postimi në faqen e tij të Facebook-ut ka ftuar qytetarët që nesër ( E Martë – 26.07.2022) në ora 21:00 të mbushin tribunat e stadiumit të qytetit në përkrahje të FC Shkupit në ndeshjen kthyese kundër kampionit të futbollit kroat, Dinamo Zagreb në kuadër të raundit të dytë të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

Në vazhdim postimi i plotë i Zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi:

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here