Fiorentina kërkon argjentinasin e tottenham me huazim, anglezët duan vetëm ta shesin

0
58

schedule15:50 – 26 Korrik, 2022

Fiorentina ka disa kohë që studion pistën e mundshme që të çon në transferimin në formë huazimi të argjentinasit Lo Celso.

Sipas “Corriere dello Sport”, ka disa ditë që kontaktet janë ndërprerë. Tottenham e vlerëson mesfushorin rreth 20 milionë euro dhe klubi nuk dëshiron ta lëshoje me huazim.

Nuk dihet ende se si do të reagojë tani Fiorentina, pasi tashmë i është rikthyer çështjes së Nedim Bajramit të Empolit./ h.ll/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here