“Nuk iu përgjigj mesazhit të fundit…”, e dashura e Brilant Martinajt reagon në rrjetet sociale – Abc News

0
94

schedule17:31 – 28 Korrik, 2022

Kanë kaluar më shumë se 10 ditë nga ekzekutimi i Brilant Martinajt dhe dy miqve të tij në Fushë Krujë. Martinaj ishte mik i shumë personazheve të njohur dhe reagimet në rrjetet sociale ishin të mëdha. Mirëpo së fundmi ka reaguar edhe e dashura e tij përmes disa postimeve në Tik-Tok. Ajo ka publikuar video duke i telefonuar Brilantit por ai nuk i përgjigjet.

@bratzmesykafForever in my heart♬ original sound – LifeContent1

“Dhe ai nuk iu përgjigj thirrjes së fundit.Dhe fillova të pranoj se ai nuk është më për mua.Ne zhdukemi nga njëra botë në tjetrën”, shkruan në videon e parë e dashura e Brilant Martinajt.

Cili është premtimi që nuk do ta thyeni kurrë? Nuk do jesh kurrë vetëm, unë do jem me ty deri në mbarim të muzgut. Babe jam këtu..

@bratzmesykafGjithmon me ty Brilush 🤍

♬ som original – ༺☆༻

Gjithmonë me ty Brilush”, shkruan në videon tjetër.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here