Vetëtima në qiellin mbi Prishtinë, pamje mahnitëse

0
214

Mbrëmjen e sotme në Prishtinë ka pasur reshje të dobëta shiu, që janë shoqëruar me vetëtimë dhe bubullima.

Fatmirësisht shkarkimi i rrufeve mbi Prishtinë nuk ka shkaktuar pasoja.

Fotoreporteri i Telegrafit, Ridvan Slivova, ka kapur momente mahnitëse të vetëtimës në qiellin mbi kryeqytetin e Kosovës. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here