VIDEO/ Plas te klubi italian i Serie A, sherr mes trajnerit dhe drejtorit sportiv

0
199

schedule22:29 – 27 Korrik, 2022

Tension i lartë në shtëpinë e Torinos.

Në fakt, një sherr i furishëm mes Ivan Juric dhe Davide Vagnatit ka ndodhur në kampin stërvitor Ëaidring në Austri. Tekniku dhe drejtori sportiv ofenduan rëndë njëri-tjetrin në një parking.

E filmuar nga një celular, sherri përfundoi menjëherë në rrjetet sociale, duke dëshmuar pakënaqësinë e madhe të trajnerit për lëvizjet e klubit në merkato dhe vështirësitë e mëdha në menaxhimin e marrëdhënieve mes fushës teknike dhe drejtuesve./h.ll/abcnews.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here