Diaspora stugane dhe qytetarët e bojkojnë Ziadin Selën (Foto)

0
92

Aleanca për Shqiptarët ka realizuar sot një takim me diasporën strugane, por pritshmëritë e liderit të kësaj partie Ziadin Sela për masovitet mesa shihet në fotot e publikuara kanë dështuar.

Takimi i sotëm në të cilin të pranishëm kanë qenë rreth 20 persona është debakël për synimet dhe propagandën politike të  Selës, si dhe tregues i qartë i zhgënjimit të bashkatdhetarëve të tij struganë me mënyrën e menaxhimit të Aleancës për Shqiptarët dhe mossuksesin e vazhdueshëm në të gjitha ciklet zgjedhore përballë Bashkimit Demokratik për Integrim.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here