Ledri Vula, Lumi B dhe NUK vijnë me “Uma Love”

0
102

Është publikuar një këngë e re nga artistët e njohur shqiptarë, Ledri Vula, Lumi B dhe NUK.

“Uma Love” mban titullin projekti i ri i tyre, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet këngëtarët me producim të Lis, e miksim nga RedBox Entertainment.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon nga ana tjetër është përkujdesur “Supercut Studio”.

Kënga tani është lansuar në YouTube dhe duket se është pjesë e albumit të ri të Ledrit dhe Lumi B.

Foto: Screenshot/YouTube

Nuk ndërkaq është një reper i ri që po pëlqehet në masë të madhe nga publiku.

Krahas këtij realizimi, Ledri dhe Lumi janë të angazhuar edhe me koncerte. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here