E FUNDIT/ Tërmeti shkund Kosovën, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut (FOTO LAJM)

0
72

Pak minuta më parë janë ndjerë lëkundje të tokës në Kosovë.

Sipas burimeve, lëkundjet janë ndjerë në rajonin e Ferizajt, shkruan faqja EMSC.

Gjithashtu raportohet se lëkundje të tokës ka pasur edhe në Serbi dhe Maqedoni të Veriut.

Magnituda ishte 3.2 e shkallës rihter./albeu.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here