U përjashtua nga ekipi i volejbollit për shkak të fotografive provokuese, por Kayla Simmons gjeti një profesion fitimprurës

0
83

Dikur një volejbolliste premtuese, Kayla Simmons vendosi të hiqte dorë nga karriera e saj sportive në mënyrë që të ndiqte një punë që i sjell të ardhura shumë më të larta.

26-vjeçarja, e cila konsiderohej si sportistja me gjoksin më të bujshëm në Amerikë, e kuptoi se kishte sukses kur shpërndante fotografi provokuese në Instagram, ndaj mori një ftesë nga Playboy dhe tani punon për revistën e famshme.

Bukuroshja amerikane ishte përjashtuar edhe nga ekipi i kolegjit, pikërisht për shkak të fotografive lakuriqe.

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

“Ata thoshin se fotografitë që i publikoj, janë të papërshtatshme. Më kërkuan që ta fshija llogarinë time në rrjetet sociale”, ka deklaruar Kayla dhe pranoi se nuk donte ta bënte këtë.

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

“Incidenti në kolegj më dha disa mësime të vlefshme. Më është hequr e drejta për të luajtur sportin tim të preferuar. Pikërisht atëherë kuptova se nuk duhet t’i lini njerëzit e tjerë të ndikojnë në mënyrën se si duhet të ndiheni”, ka theksuar Simmons. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

(Foto: Instagram/kaylasimmmons)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here