Katie Price nuk ia kthen unazën afro 60 mijë euroshe ish-të fejuarit Carl Wood pas ndarjes

0
65

Katie Price po refuzon t’ia japë unazën e saj të fejesës në vlerë prej 50 mijë funteve (59 mijë euro) Carl Woodsit pas ndarjes së tyre, thuhet sipas miqve.

Tabloidi britanik The Sun zbuloi në fundjavë se si Katie, 44 vjeçe, iu tha të panjohurve gjatë një nate në Brighton se ajo tani është beqare, shkruan The Sun.

Katie u fotografua gjithashtu në një varkë në Arundel, West Sussex, pa unazën e saj të madhe të fejesës me diamantë, pasi Carl, 33 vjeç, i propozoi asaj me të vitin e kaluar.

Foto: Instagram

Tani një burim i brendshëm ka zbuluar se nëna e pesë fëmijëve Katie nuk ka në plan të rikthejë shkëndijat e dashurisë.

Burimi tha: “Katie i tha familjes dhe miqve të saj se gjithçka mes tyre ka mbaruar – dhe ajo nuk ka ndërmend të kthejë as unazën e fejesës”.

“Ajo ka paguar shumë pushime gjatë lidhjes dhe dëshiron të varet në unazë ashtu si të gjitha unazat e saj të vjetra të fejesës”.

Foto: Instagram

“Ajo do të bëjë diçka tjetër në vlerë 50 mijë funte edhe pse kjo nuk është ajo që ka paguar Carl”, theksoi burimi.

Pavarësisht se Katie u thotë shokëve të festës se gjithçka ka marrë fund mes saj dhe Carl, ai po këmbëngul se gjithçka është në rregull. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here