Vejseli: Bilall Kasami premtoi shumë, realizoi pak!

0
88

Njohësi i rrethanave politike, Abduladi Vejseli duke folur për zgjedhjet e këshillit që do të mbahen më 20 gusht në Tetovë tha se kreu aktual i Komunës, Bilall Kasami premtoi shumë gjatë fushatës zgjedhore por realizimet janë të pakta.

Ai tha se zgjedhjet e këshillit do të jenë një test i mirë për të dënuar apo shpërblyer subjektin që ka listën dhe premtimet më të mira.

Ai tha se premtime kishte dhe do të ketë megjithatë qytetarët duhet të jenë të vëmendshëm.

Ndiqeni prononcimin e plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here